Members

VIP members

company
name and surname
email
www
ČD-Telematika a.s.
Ing. Miroslav Řezníček
miroslav.reznicek@cdt.cz
www.cdt.cz
Československá obchodní banka, a.s.
Ing. Jan Kubíček
jakubicek@csob.cz
www.csob.cz
ELTODO, a.s.
Ing. Martin Němec
nemecm@eltodo.cz
www.eltodo.cz
CHAPS spol. s.r.o.
Ing. Tomáš Chlebničan
tchlebnican@chaps.cz
www.chaps.cz
Kapsch Telematic Services s.r.o.
Ing. Karel Feix
karel.feix@kapsch.net
www.kapsch.cz
SPEL, a. s.
Tomáš Smolík
tsmolik@spel.cz
www.spel.cz
T-Mobile Czech Republic a.s.
Ing. Lukáš Kovárník
lukas.kovarnik@t-mobile.cz
www.t-mobile.cz
VARS BRNO, a.s.
Ing. Tomáš Miniberger
tomas.miniberger@vars.cz
www.vars.cz

 

Ordinary members

company
name and surname
email
www
AŽD Praha, s.r.o.
Ing. Luboš Mandík
mandik.lubos@azd.cz
www.azd.cz
Brněnské komunikace a. s.
Ing. Roman Nekula, MBA
nekula@bkom.cz
www.bkom.cz
CAMEA, spol. s r.o.
Doc. Dr. Ing. Otto Fučík
o.fucik@camea.cz
www.camea.cz
CE-Traffic, a.s.
Ing. Jiří Novobilský
jiri.novobilsky@ce-traffic.com
www.ce-traffic.com
Central European Data Agency, a.s.
Ing. Jiří Jindra
jindra@ceda.cz
www.ceda.cz
Centrum dopravního výzkumu, v.v.i.
Ing. Marek Ščerba
marek.scerba@cdv.cz
www.cdv.cz
CGI IT Czech Republic s.r.o.
Ing. Tomáš Ambrož
tomas.ambroz@cgi.com
www.cz.cgi.com
COFI s.r.o.
Jan Polák
jan.polak@cofi.cz
www.cofi.cz
ConSalt s.r.o.
Ing. Aleš Lebl
lebl@consalt.cz
www.consalt.cz
CROSS Zlín, a.s.
Ing. Tomáš Juřík
jurik@cross.cz
www.cross.cz
ČD - Informační Systémy, a.s.
Ing. Daniel Smola
daniel.smola@cdis.cz
www.cdis.cz
ČD-Telematika a.s.
Ing. Bruno Wertlen
bruno.wertlen@cdt.cz
www.cdt.cz
Československá obchodní banka, a.s.
Ing. Jan Kubíček
jakubicek@csob.cz
www.csob.cz
ČSAD SVT Praha, s.r.o.
Ing. David Švingr
svingr@svt.cz
www.svt.cz
ČVUT - Fakulta Dopravní
prof. Dr. Ing. Miroslav Svítek
svitek@lss.fd.cvut.cz
www.fd.cvut.cz
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.
Ing. Jindřich Prior
prior@dpp.cz
www.dpp.cz
DTS-Praha a. s.
Ing. Cyril Poukar
cpoukar@dtspraha.cz
www.dtspraha.cz
ELTODO, a.s.
Ing. Martin Němec
nemecm@eltodo.cz
www.eltodo.cz
EM TEST ČR spol. s.r.o.
Ing. Radek Orság
r.orsag@emtest.cz
www.emtest.biz/cz/
evolving systems consulting, s.r.o.
Ing. Richard Sysala
Richard.Sysala@evolvsys.cz
www.evolvsys.cz
FCC Průmyslové systémy, s.r.o.
Ing. Otto Havle, CSc.
havle@fccps.cz
www.fccps.cz
GLOBAL ASSISTANCE a.s.
Jiří Machovec
machovec@1220.cz
www.1220.cz
HBH Projekt, spol. s r.o.
Ing. Ivan Budík
i.budik@hbh.cz
www.hbh.cz
HERE Czech Republic s.r.o.
Ing. Petr Košťák
petr.kostak@navteq.com
www.here.com
HI Software Development s.r.o.
Bc. Tomáš Hoplíček
hoplicek@hisoftware.cz
www.hisoftware.eu
ChanGroup s.r.o.
Jaroslav Chán
chan@changroup.cz
www.changroup.cz
CHAPS spol. s.r.o.
Ing. Tomáš Chlebničan
tchlebnican@chaps.cz
www.chaps.cz
ICZ a.s.
Ing. Jiří Votruba
jiri.votruba@i.cz
www.i.cz
INFOBUS s.r.o.
Grygoriy Kushch
grig@infobus.eu
www.infobus.eu
Ing. Ivo Herman, CSc.
Ing. Ivo Herman, CSc.
herman@herman.cz
www.herman.cz
Inoxive s.r.o.
Ing. Ondřej Zaoral, Ph.D.
ondrej.zaoral@inoxive.in
www.inoxive.in
INTENS Corporation s.r.o.
Ing. Tomáš Stárek, Ph.D.
starek@intens.cz
www.intens.cz
Jindřichohradecké místní dráhy a. s.
Boris Čajánek
office@jhmd.cz
www.jhmd.cz
Kapsch Telematic Services s.r.o.
Ing. Karel Černý
karel.cerny@kapsch.net
www.kapsch.cz
Kistler Eastern Europe s. r. o.
Tomáš Pospíšek
tomas.pospisek@kistler.com
www.kistler.com
KonekTel, a. s.
Ing. Michal Maurer, MBA
m.maurer@konektel.cz
www.konektel.cz
KPM CONSULT, a.s.
Ing. Roman Augusta
augusta@kpmconsult.cz
www.kpmconsult.cz
Metrostav, a.s.
Radomír Zelenka
zelenkar@metrostav.cz
www.metrostav.cz
Mikroelektronika s.r.o.
Ing. Luboš Novotný
l.novotny@mikroelektronika.cz
www.mikroelektronika.cz
NIELSEN MEINL, advokátní kancelář, s.r.o.
JUDr. Tomáš Nielsen
tnielsen@nielsenmeinl.com
www.nielsenmeinl.com
NOEN, a. s.
Ing. Radek Rosa
rosa@noen.cz
www.noen.cz
NTD group, a.s.
Ing. Jiří Longin
jiri.longin@ntd.cz
www.ntd.cz
ODP-software spol. s.r.o.
Vladimír Matoušek
matousek@odp.cz
www.odp.cz
OLTIS Group a. s.
Ing. Jiří Čáp, Ph.D.
jiri.cap@oltisgroup.cz
www.oltisgroup.cz
Openmatics s.r.o.
Kateřina Vondrová
katerina.vondrova@zf.com
www.openmatics.com
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Mgr. Michal Kraus
kraus@pmdp.cz
www.pmdp.cz
PRAGOPROJEKT, a.s.
Jan Musil
musil@pragoprojekt.cz
www.pragoprojekt.cz
PRINCIP a.s.
Ing. Vladimír Vejvoda
vejvoda@princip.cz
www.princip.cz
R ALTRA spol. s r.o.
Ing. Miroslav Šůstek
m.sustek@protank.cz
www.protank.cz
Rebut s.r.o.
Ing. Jiří Bartoň
barton@rebut.cz
www.rebut.cz
ROCON METEO spol. s r.o.
Ing. Miroslav Kleňha
m.klenha@rocon.cz
www.rocon.cz
ROPID
Ing. Jan Šimůnek
simunek.jan@ropid.cz
www.ropid.cz
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o.
JUDr. Vilém Podešva
podesva@rowanlegal.com
www.rowanlegal.com
SECAR BOHEMIA, a.s.
Ing. Lubomír Myslík
myslik@secar.cz
www.secar.cz
SPEL, a. s.
Tomáš Smolík
tsmolik@spel.cz
www.spel.cz
SWARCO TRAFFIC CZ s.r.o.
Ing. Horymír Kalmus
horymir.kalmus@swarco.com
www.swarco.com/stcz
ŠKODA AUTO a.s.
Doc. Ing. Jaroslav Machan, CSc.
jaroslav.machan@skoda-auto.cz
www.skoda-auto.cz
T-Mobile Czech Republic a.s.
Ing. Lukáš Kovárník
lukas.kovarnik@t-mobile.cz
www.t-mobile.cz
Teco a.s.
Ing. Jaromír Klaban
klaban@tecomat.cz
www.tecomat.cz
Technokom CZ s. r. o.
Andrey Bondarenko
baa@tk-nav.com
www.tk-nav.cz
Telprojekt, s.r.o.
Ing. Pavel Šulc
sulc@telprojekt.cz
www.telprojekt.cz
TSK hl. m. Prahy
Ing. Ladislav Pivec
ladislav.pivec@tsk-praha.cz
www.tsk-praha.cz
ÚAMK a.s.
Ing. Roman Turza
roman.turza@uamk.cz
www.uamk.cz
VARS BRNO, a.s.
Ing. Tomáš Miniberger
tomas.miniberger@vars.cz
www.vars.cz
Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava
Ing. Martin Hájek
martin.hajek@vsb.cz
www.vsb.cz
XT-Card a.s.
Ing. Martin Rejzl
martin.rejzl@xt-card.cz
www.xt-card.cz
ZDAR, a. s.
Ing. Richard Latislav
latislav@zdar.cz
www.zdar.cz
Značky Praha s.r.o.
Ing. Michal Hajoš
m.hajos@znacky-praha.cz
www.znacky-praha.cz
Žilinská univerzita v Žilině
prof. Ing. Alica Kalašová, PhD.
kalasova@fpedas.uniza.sk
www.uniza.sk

 

Associated members (only public sector allowed)

company
name and surname
email
www
Bratislavská integrovaná doprava, s.r.o.
Ing. Alexander Ballek
ballek@bid.sk
www.bid.sk
Dopravní podnik města České Budějovice, a.s.
Ing. Milan Hanzal
hanzal.m@dpmcb.cz
www.dpmcb.cz
Koordinátor ODIS s.r.o.
Ing. Aleš Stejskal
ales.stejskal@kodis.cz
www.kodis.cz
KORDIS JMK, a.s.
Ing. Jiří Horský
jhorsky@kordis-jmk.cz
www.kordis-jmk.cz
Krajský úřad Pardubického kraje
Ing. Leoš Beran
leos.beran@pardubickykraj.cz
www.pardubickykraj.cz
Krajský úřad Zlínského kraje
Ing. Pavel Kavan
pavel.kavan@kr-zllinsky.cz
www.kr-zlinsky.cz
Magistrát města Brna, odbor dopravy
Ing. Nataša Lžičařová
lzicarova.natasa@brno.cz
www.brno.cz
Magistrát města České Budějovice
Michal Šram
sramm@c-budejovice.cz
www.c-budejovice.cz
ŘSD ČR
Ing. Roman Voříšek
roman.vorisek@rsd.cz
www.rsd.cz
Výskumný ústav spojov, n.o.
Ing. Aurel Ščehovič, CSc.
vus@vus.sk
www.vus.sk

 

Honorary members

name and surname email
RNDr. Jan Kotík j.kotik@sdt.cz
prof. Ing. Pavel Přibyl, CSc. pribylp@eltodo.cz

 

Members - individuals

name and surname email
Ing. Jiří Matějec jiri.matejec@gmail.com
Dr. Ing. Jiří Plíhal j.plihal@volny.cz
Ing. Roman Srp r.srp@sdt.cz